• Termoizolacje
    i tkaniny techniczne

    Oferujemy wysokiej jakości taśmy oraz tkaniny termoizolacyjne o szerokim zakresie zastosowań w przemyśle. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się produkty wykonane na bazie materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur jak m.in. przędze szklane, kaolinowe, glinokrzemianowe, itp.

W naszej ofercie:

Dostępne w asortymencie rozwiązania znajdują zastosowanie jako izolacje cieplne różnego typu maszyn, urządzeń oraz instalacji, gdzie konieczne jest ograniczenie przepływu ciepła, a warunki środowiskowe cechują się wysokimi temperaturami. Proponujemy:

  • termoizolacje – ograniczające straty cieplne oraz chroniące przed przegrzaniem. Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań znajdują się taśmy i sznury szklane i ceramiczne – o przekroju prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym, a także maty ceramiczne, wełny mineralne oraz papiery i tektury ceramiczne. Możemy zaproponować także termoizolacje na wymiar.
  • tkaniny techniczne - stanowią materiały o podwyższonych właściwościach zarówno temperaturowych, jak i mechanicznych. Dobrze znoszą temperatury nawet do 1200 stopni Celsjusza. W naszej ofercie znajdują się tkaniny poliestrowe, poliamidowe, aramidowe, powlekane (silikonem, PTFE, vermikulitem, EPDM, NBR, fluorokauczukiem, PCV), szklane surowe, ceramiczne, silikatowe.

uszczelniacz

uszczelniacz

uszczelniacz