• Akcesoria wentylacyjne.

    W ofercie naszej firmy znajdują się funkcjonalne akcesoria wentylacyjne, w tym przede wszystkim taśmy na opaski zaciskowe oraz łączniki elastyczne, które pomagają w wykonywaniu kanałów, ich montażu, a następnie swobodnym i przede wszystkim bezpiecznym użytkowaniu. Dzięki temu ich funkcjonowanie będzie znacznie sprawniejsze, a także pozwoli zminimalizować negatywne skutki uboczne powstające w trakcie funkcjonowania systemu, w tym chociażby drgania czy uciążliwy hałas.

Taśma na opaski zaciskowe .


Do wykonania taśmy na opaski zaciskowe firmy KMPro wykorzystano stal nierdzewną, która charakteryzuje się grubością 0,6 mm oraz szerokością 9 mm. Zastosowano do tego zwój 30 mb, co pozwoli osiągnąć bardzo dobrą wytrzymałość. Wykorzystanie tego produktu pozwala przede wszystkim na stworzenie opasek zaciskowych o każdej średnicy, która będzie wymagana przez klienta.

Taśma na opaski zaciskowe wyposażona jest również w zamek zaciskowy, którego zadaniem jest połączenie całej taśmy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji są one szczelne oraz trwale łączą poszczególne elementy kanałów wentylacyjnych, szczególnie podczas wykonywania połączeń z częściami sztywnymi.

elastomer

Łączniki elastyczne.


Są one wykorzystywane przede wszystkim w celu zapobieganiu powstawaniu drgań, które mogą tworzyć się w przewodach wentylacyjnych, a także generowaniu i przenoszeniu hałasu we wnętrzu kanałów oraz pomieszczeniach. Łączniki elastyczne są wytwarzane w formie tkaniny, której dokładne wymiary pod względem zarówno szerokości, jak i długości są ściśle dostosowywane do wymagań każdego klienta. Możliwe jest również przygotowanie gotowego elementu w kształcie okrągłym lub prostokątnym. Do ich mocowania stosuje się opaski wykonane ze stali kwasoodpornej, które odznaczają się szczególną wytrzymałością.

Korzyści:


Zaletami korzystania z łączników elastycznych są przede wszystkim:

  • możliwość szybkiego wyprodukowania tych akcesoriów, czego zasługą jest ich prosta budowa,
  • spora elastyczność, co sprawia, że są one również uniwersalne w zastosowaniu w różnych przewodach wentylacyjnych.

elastomer